Katolická charismatická obnova
  

Hlavní menu:


Seminář o kurzech Alfa

Vranov u Brna
16.09.2011 [pátek] - 18.09.2011 [neděle], kategorie: Semináře

Zveme ty z vás, kdo mají zájem dozvědět se více o kurzech Alfa, které se v poslední době stávají stále populárnější evangelizační aktivitou i v katolické církvi. Seminář je určen těm, kdo by se rádi podíleli na jejich uspořádání ve své farnosti či společenství.

Projekt kurzů vznikl v roce 1977 ve farnosti anglikánské církve Holy Trinity (Nejsvětější Trojice) Brompton v Londýně pro jeho vlastní členy jako základní kurz biblického vzdělávání, ale brzy byl, pro velký zájem, nabídnut i dalším zájemcům o křesťanskou víru.

V roce 1990 se vedení kurzů Alfa ujal pastor Nicky Gumbel, který přepracoval koncepci tak, aby jejich náplň vyhovovala především lidem, kteří běžně do církve nechodí, ale kladou si otázky po smyslu života, existenci Boha, zajímá je Bible atd. Do dnešního dne se kurzů Alfa zúčastnilo mnoho milionů lidí po celém světě. Mnozí během nich zakusili Boží působení.

V posledních letech se kurz rozšiřuje i v katolických farnostech a společenstvích a pro své ovoce je podporován i ze strany kněží a biskupů, kteří jej považují za jeden z vynikajících nástrojů, jak oslovit lidi hledající Boha.

Pokud i vás zasahuje výzva papežů k tomu, abychom šířili svou víru, svědčili o Kristu lidem, kteří se s jeho láskou nesetkali, leží vám na srdci spása vašich přátel, příbuzných a bližních, můžete se seznámit s projektem kurzů Alfa na stránkách www.kurzyalfa.cz nebo můžete kontaktovat poradce pro kurzy Alfa v katolické církvi, pana Václava Hrona na mailu katolalfa@seznam.cz

Pokud již o kurzech něco víte, cítíte Boží volání a rádi byste je uspořádali pro lidi hledající, právě vám je tento seminář určen.

Podrobnější informace a Závazná přihláška na seminář níže.

Ke stažení: ;


  
© 2001-2013 Katolická charismatická obnova. Použití textů je možné se svolením redakce. ISSN 1214-2638.
© Design, redakční systém: Webdesignum 2007 - 2018
Nejčastěji hledané výrazy: Charismatická obnova | Vnitřní uzdravení | Vojtěch Kodet | Tábor Jump