Katolická charismatická obnova
  

Hlavní menu:


Koncert chval s Martinem Smithem

Praha, Lucerna
05.06.2015 [pátek], kategorie: Koncert


V pátek 5. června vystoupí v rámci Dnů víry (www.dnyviry.cz) v pražské Lucerně jeden z nejvýraznějších křesťanských zpěváků současnosti Martin Smith (bývalý frontman kapely Delirious). Je nejen vynikajícím hudebníkem, ale i člověkem, který dokáže vést a inspirovat ostatní ke společnému uctívání Boha. Kromě něj zahrají dvě česká uskupení Adonai a Jedním srdcem.


Věříme, že se tento koncert chval může stát jedinečnou příležitostí k oslavě Boží v samotném srdci hlavního města. Zároveň doufáme, že hudba i slovo Martina Smitha umožní více lidem poznat Pána Ježíše Krista. Z tohoto důvodu bude v prodeji ke každé vstupence jedna zdarma.

Je to šance pozvat naše nevěřící nebo hledající přátele. Aby akce dobře proběhla nejen duchovně, ale také co do finančního pokrytí, je nezbytné, aby se koncertu zúčastnil dostatečný počet lidí. Naším cílem je tedy v nejbližší době oslovit co možná největší množství křesťanů, zejména mladých. Velmi vás prosíme, abyste věnovali malou část svého drahocenného času a osobně podpořili propagaci této akce v rámci „své sítě“ kontaktů a v rámci vašich církví, sborů a společenství.

Plakátek a záložka ke stažení jsou níže. Video je zde: www.youtube.com/watch?v=1vuOtVHb0Io#t=13.

Další info na http://worshippraha.cz.

Ke stažení: ;


  
© 2001-2013 Katolická charismatická obnova. Použití textů je možné se svolením redakce. ISSN 1214-2638.
© Design, redakční systém: Webdesignum 2007 - 2018
Nejčastěji hledané výrazy: Charismatická obnova | Vnitřní uzdravení | Vojtěch Kodet | Tábor Jump