Katolická charismatická obnova
  

Hlavní menu:


Evangelizace

Praha - centrum
26.03.2007 [pondělí] - 30.03.2007 [pátek], kategorie: Evangelizace

V průběhu necelého týdne budeme v odpoledních hodinách organizovat duchovně kulturní program na nám. Míru v Praze. Tento program organizuje společně s Komunitou Chemin Neuf, Misijním centrem AP také Městská část Prahy 2. Součástí budou i dva večerní programy. Jeden ve sv. Ludmile (nám. Míru) a druhý u sv. Apolináře (Praha 2 - Nové Město). Večerní programy budou zaměřeny na přiblížení Boha a křesťanství hledajícím formou slova, divadla, hudby. Modlitba za celý průběh a organizační setkání všech zájemců proběhne v pondělí 26. 3. od 19:30 v Misijním centru domu Michael v Apolinářské ul. č. 10 v Praze 2.
Pro zájemce, kteří se rádi zapojí do čehokoli, co souvisí s programem nebo technickým zázemím či přípravou a organizací aktivit s tím spojených, je možné v průběhu týdne bydlet v komunitním domě v Tuchoměřicích. Součástí týdne bude dopolední duchovní program (modlitba, sdílení, ohlédnutí).
K tomu, aby Evangelizace splnila své poslání, potřebujeme každého, kdo má chuť se zapojit. Je spousta možností, jak se zapojit. Služba nespočívá jen v samotné evangelizaci, ale v celé materiální přípravě, přímluvné modlitbě, výrobě pozvánek, přípravě občerstvení, atd. Samozřejmě, že potřebujeme také pomoci s hudbou, zpěvem, tancem, svědectvími, osobním rozdáváním pozvánek a s navazováním osobního kontaktu s lidmi, které oslovíme.
Prostě a jednoduše jste všichni vítáni, potřebujeme vaši pomoc !!!

Pořadatel:

Komunita Chemin Neuf
Apolinářská 10, Praha 2
220 199 441
sekretariat@chemin-neuf.cz
www.chemin-neuf.cz


  
© 2001-2013 Katolická charismatická obnova. Použití textů je možné se svolením redakce. ISSN 1214-2638.
© Design, redakční systém: Webdesignum 2007 - 2018
Nejčastěji hledané výrazy: Charismatická obnova | Vnitřní uzdravení | Vojtěch Kodet | Tábor Jump